Çözümlerimiz

Sekom, müşterilerinin iş ihtiyaçlarını dinleyen ve o ihtiyaçlara yönelik entegre çözümler sunarak
değer yaratan çözüm ortağınızdır

Servis Sağlayıcı Çözümlerimiz

Sekom, zorlu bir rekabet ortamının yaşandığı servis sağlayıcı sektöründe, müşterilerinin son kullanıcıya daha iyi servisler sunması ve rakiplerine karşı avantaj elde edebilmesi için yaratıcı ve yenilikçi çözümler geliştirilmekte ve hizmetler sunmaktadır. Sekom, geleneksel ağ çözümlerinin yanı sıra, DPI, kablo TV ve yayıncılık çözümleri, ve mobil ağ optimizasyonu gibi alanlara yaptığı yatırımlar neticesinde uzman takımlarıyla, Servis Sağlayıcı pazarında farklılaştırılmış ve zenginleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Servis Sağlayıcıların güncel ihtiyaçlarına göre alanında önde gelen üretici iş ortakları ile sürekli olarak genişlettiği çözüm portföyü sayesinde Sekom, yüksek katma değerli, modüler, istikrarlı ve ölçeklenebilir projelerini uydu, kablo TV, TV, mobil ve sabit operatörlerde başarıyla gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Çözümlerimiz

Günümüzde hemen her alanda faaliyet gösteren, her boyuttaki işletme için dijitalleşme ve iletişim teknolojileri yaşamsal önem taşır duruma gelmiştir. Sekom, müşterilerinin verimlilik ve karlılıklarını artırma amacı ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazara uyarlanmasında yaptığı öncü çalışmalarla fark yaratmaktadır. Ağ Teknolojileri, tümleşik iletişim, Software Defined LAN-WAN-DC çözümleri, uçtan uca SD-X ve Cloud çözümleri, veri merkezi, güvenlik, sanallaştırma ve otomasyon alanlarında dünyanın önde gelen üreticileri ile oluşturduğu çözümleri, veri iletişiminin son derece kritik öneme sahip olduğu finans başta olmak üzere, üretim, lojistik, e-ticaret, perakende gibi alanlarda tasarımdan işletmeye kadar geniş bir yelpazedeki hizmetlerini alanında uzman ekiplerle sunmaktadır.

Kamu ve Savunma Çözümlerimiz

Sekom 1992 'de Ankara'da kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren yeni nesil teknolojileri envanterine katarak bugün uçtan uca çözüm sunabilen bir mühendislik firması olarak farklılaşmıştır. Sekom olarak; geleneksel kablolu-kablosuz ağ çözümleri yanında Software Defined LAN-WAN-DC çözümleri, Tümleşik İletişim Ses-Görüntü-Çağrı Merkezi çözümleri, uçtan uca SD-X (Software Defined Everything) ve Cloud Çözümleri sunarak kamunun kendi “Private-Cloud”unu oluşturabilecek çözümler (sanallaştırma, otomasyon, DevOps vb), Veri Merkezi Çözümleri, Güvenlik Şirketimizin Çözümleri, Yazılım Şirketimizle ürünlerimizin entegre edilebildiği çözümlerimizi sunmaktayız. Sekom, kritik öneme sahip hizmetler arasında yer alan uçtan uca Bakım, Kurulum, Tasarım ve Mühendislik, Yeni Proje, 7 x 24 Operasyon Merkezi hizmetlerini konusunda uzman mühendis ve teknik ekipleri ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile gerçekleştirmektedir.

Kariyer Fırsatları

En ileri teknolojilerle çalışırken,
yeni bakış açıları sunmaya hazır mısınız?

İletişim

Aklınıza takılan her konuda bizimle
iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.