Neden Cisco İş Birliği Çözümleri?

Bugün dünyada bir kurumun tüm gerçek zamanlı iletişim ihtiyaçlarını aynı çatı altında sağlayabilen tek üretici pozisyonunda Cisco.

Cisco İşbirliği çözümleri Calling, Meeting, Team Collaboration ve Contact Center çözümlerinden oluşmakta. Dolayısıyla IPT, VK uç nokta donanımlarından, Oda tipi ve immersive dediğimiz çok ekranlı Telepresence donanımlara , Web rtc çözümleri ve çoklu konferans sistemlerinden Çağrı Merkezi çözümlerine kadar tüm iletişim altyapısı gereksinimlerinizi Cisco işbirliği çözümleri ile karşılayabilmeniz mümkün.

Neden Cisco iş birliği çözümleri?

Bugün ayrık, fragmente işbirliği mimarileri kullanan kurumlar hem maliyet hem kullanıcı deneyimi açısından hem de BT’ye getirdiği operasyonel yükler açısından bir çok zorluk ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Cisco sizi farklı adalar, adacıklar kurmak ve işletmek zorunda bırakmıyor. Aksine eğer bu tür ayrık yapılarınız varsa bu adacıkları entegre etmeyi ve köprüler ile birleştirmeyi amaçlıyor. Cisco’nun bu Multi-vendor yaklaşımı ile hem mevcut altyapı yatırımlarınızı koruyarak İşbirliği platformları ile entegre edebilirsiniz hem de yeni nesil Cisco çözümleri ile iletişim altyapınızı genişletip, büyütebilirsiniz.

Cisco mimari anlamda sağladıkları kolaylıkların yanısıra kullanıcı deneyimini kolaylaştırmada da yapay zeka ve makine öğrenme teknolojilerini kullanıyor. Bot’lar aracılığıyla otomatize edilmiş görevler kolayca gerçekleştirilebiliyor. Sesli komutlar ile toplantı odalarındaki konforun arttırılmasını sağlanabiliyor. Yapılan toplantıların text ‘e çevrilip raporlanması sağlanabiliyor.

Benzer Bloglar

Kariyer Fırsatları

En ileri teknolojilerle çalışırken,
yeni bakış açıları sunmaya hazır mısınız?

İletişim

Aklınıza takılan her konuda bizimle
iletişime geçebilirsiniz.

Mailiniz başarıyla gönderilmiştir en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Mesajınız ulaştırılamadı! Lütfen daha sonra tekrar deneyin.